August Latvia Serviss


Sliezu iela 7
Riga
Latvia
North

Description
August Latvia Serviss mērķis ir piedāvāt Latvijas tirgū vienas no progresīvākajām notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtām.
Tās ir patentētas un tām ir vieni no augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem, salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem.
Uzņēmums ne tikai piedāvā notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzstādīšanu, bet arī notekūdeņu attīrīšanas iekārtas apkopi.
Citi piedāvātie pakalpojumi attiecas uz dažādu iekārtu darbības palaišanu, remontdarbiem (ne tikai notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, bet arī sūkņiem un kompresoriem), iekārtu, filtrāciju un sūkņu staciju pagarinājumu uzstādīšanu, kanalizācijas sistēmu uzlabošanu un rekonstrukciju, kā arī citus saistītos darbus.
Notekūdeņu iekārtas apkopi jāveic vismaz reizi gadā tieši tāpēc, lai tā darbotos kā paredzēts un lai tā veiktu sev uzticētās funkcijas.
Viss liekais, kas var uzkrāties iekārtā (ūdenī nešķīstošas vielas, saneši, savairojušās dūņas u.c.) var kavēt iekārtas pienācīgu darbību, līdz ar to var parādīties smaka, kas ir traucējoši.
Kanalizācijas izbūves pakalpojumos iesakām kanalizācijas septiķa lietošanu.
Pēc kanalizācijas izbūves ir svarīgi atcerēties, ka notekūdeņu iekārtai, tāpat kā jebkurai citai iekārtai, ir jāveic regulāra apkope.
Mūsu uzstādītajām attīrīšanas sistēmām ir elektriskais vadības bloks, kas atgādina, kad jāveic kanalizācijas tīrīšanas darbi.
Mēs piedāvājam noslēgt servisa apkopes līgumu, kas nodrošina regulārus kanalizācijas tīrīšanas pakalpojumus divas reizes gadā.
Vairāk par kanalizācijas tīrīšanu un notekūdeņu attīrīšana varat uzzināt mūsu mājas lapā.