Baltimex


Baltimex
Jurkalnes iela 15
Riga
Latvia
North

Description
Mūsu jau vairāk nekā divdesmit gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj sniegt labākos risinājumus kā standarta, tā arī nestandarta situācijās, palīdzot klientam realizēt pārdrošākās idejas.
Garantējam strādāt tikai ar drošiem un pārbaudītiem piegādātājiem, vienmēr laikā izpildīt savas saistības un nodrošināt ātru un precīzu tehnisko atbalstu.
Mūsu specializācija ir apdares materiāli ventilējamām fasādēm, speciāli risinājumi medicīnas iestādēm un pārtikas industrijai, speciāli risinājumi rekonstrukcijām.
Viens no mūsu sadarbības partneriem ir Trespa International B.V., kurš ir vadošais inovators arhitektūras materiālu jomā, kas guvis starptautisku atzinību par zinātnisku pieeju un izciliem rezultātiem ārējo apšuvuma paneļu un īpaši noturīgu virsmu izstrādē.
Par piemēru var minēt Trespa Meteon ventilējamās fasādes.
Trespa Meteon apšuvuma paneļi sniedz pārliecinošas, estētiskas un gandrīz neierobežotas dizaina iespējas ar dažādām krāsām, ritmiem un dziļumiem nākamās paaudzes arhitektūras risinājumos.
Swisspearl piedāvā visus nepieciešamos risinājumus kvalitatīvam dizainam – ventilējamās fasādes, jumtu kā 5.fasādi, elementus dārzam un dizainam, kā arī dažādus citus šķiedrcementa materiālus.
Swisspearl šķiedrcementa paneļi tiek uzstādīti saskaņā ar ventilējamo fasāžu principiem.
Šī pilnībā attīstītā un pārbaudītā fasāžu apdares sistēma gadu desmitiem ilgi nodrošina ideālus apstākļus būvkonstrukcijām, līdz ar to aizsargājot visu ēku.
Lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, apmeklējat mūsu mājas lapu.