Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža


Vidus prospekts 38
Jurmala
Latvia
North

Description
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) darbību uzsāka 1939. gadā.
Daudzo pastāvēšanas gadu laikā vairākkārt ir mainīts medicīnas koledžas nosaukums.
Tas atspoguļo gan medicīnas koledžas statusa izmaiņas, gan iegūstamās izglītības saturu.
Studijas medicīnas koledžā tiek nodrošinātas profesionāli aprīkotos pirmsklīniku kabinetos, kuri nemitīgi tiek nodrošināti un pilnveidoti ar materiāli tehnisko bāzi, laboratorijās ir mūsdienīgām prasībām atbilstošs profesionāls aprīkojums, kas maksimāli tuvināts medicīnas ikdienas darba videi.
Studijas tiek realizētas divos studiju virzienos – Veselības aprūpe un Sociālā labklājība –, kuros ir akreditētas 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības deviņas studiju programmas: “Māszinības”, “Ārstniecība“, “Estētiskā kosmetoloģija“, “Ārstnieciskā masāža“, “Biomedicīnas laborants“, “Radiologa asistents“, “Podoloģija“, “Sociālā aprūpe“, “Sociālā rehabilitācija“.
Vienlaikus ar pamatstudijām medicīnas koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikācijas uzturēšanai.
Medicīnas koledža ir ieguvusi Erasmus Augstākās izglītības hartu (ECHE) un īsteno mācību mobilitātes studentiem un personālam ERASMUS+ programmas ietvaros.
Ir izveidota veiksmīga sadarbība ar veselības un sociālās aprūpes iestādēm un institūcijām, augstskolām un uzņēmumiem gan Latvijā, gan Eiropā.
Vairāk par studijām un medicīnas koledžu varat uzzināt mājas lapā.
Video